Kā pašam iekārtot mājokli: padomi un ieteikumi skaistam interjeram » Newsbook.lv - новостной блог. Новости экономики и бизнеса, статьи о мире и Америки, России и Европе. Информационный портал новостей о культуре.
Показать меню
Jaunumi

18 авг 18:26LV / Ziņas

Kā pašam iekārtot mājokli: padomi un ieteikumi skaistam interjeram

Kad telpa ir gatava iekārtošanai, sākas viens no atbildīgākajiem posmiem. Galu galā, mājas ir tā vieta, kur smeļamies enerģiju un atjaunojam spēkus, tāpēc visam jābūt īpaši pārdomātam. Ja nav iespēja izmantot dizainera pakalpojumus, kas palīdzētu izvēlēties piemērotāko dīvānu, praktiskāko grīdas segumu vai logiem atbilstošus aizkarus, iespējams, kārotās atbildes atradīsi šajā padomu apkopojumā.  

Šoreiz uzmanību vēršam uz tām interjera sastāvdaļām, ko iegādajam ilgam laikam. Grīdas segumu vai aizkarus taču nav plānots nomainīt jau pēc gadiem diviem? Tieši tāpēc noderīgi būs nozares speciālistu padomi grīdas seguma, ērta dīvāna izvēlē, virtuves iekārtas meklējumos un citās telpas iekārtošanas neatņemamās situācijās.

Vai tas būtu ēdamgalds, kamīns vai fototapetes, nevadies pēc principa: jo lētāk, jo labāk. Tā vietā pacieties un kāroto sagādā pakāpeniski, bet kvalitatīvi, lai nekas neliktu vilties un nenāktos laika gaitā pārmaksāt pārsteidzīgo lēmumu dēļ.

delfi.lvhttp://newsbook.lv/http://newsbook.lv/
Pievienot komentāru